پاریس جکسون دختر مایکل جکسون

عکس پاریس جکسون دختر مایکل جکسون

پاریس جکسون دختر زیبای مایکل جکسون که اکنون به سن جوانی رسیده هست،قرار شده تا در فیلمی به ایفای نقش بپردازد. مایکل جکسون یکی از خواننده های پاپ ایالات امریکا بود که بسیار طرفدار داشتت او ساکن امریکا و لقب سلطان پاپ را به وی داده بودند آهنگ های و رقص های او از بس مشهور و  مشهور بود همۀ در سراسر جهان وی را می شناختند

 

او فقط توانست 4 دهه از عمر خود را به خوانندگی بپردازد او سیاه پوست بود و برای زیبایی چهره و اندام خود بارها زیر تیغ جراحی رفت تا چهره اش را تغییر دهد مایکل جکسون 8 سال پیش بر اثر ایست قلبیی درگذشت دختری به نام پاریس جکسون دارد در ادامه جزئیات اکثر پاریس جکسون دختر زیبای مایکل جکسون بازیگر شد را خواهید دید.

 

دختر مایکل جکسون که پاریس جکسون نام دارد به تازگی وارد سینما شده هست و اولین فعالیت رسمی خود را شروع کرده هست پاریس جکسون که به لطف اعتبار و معروفیت پدرش حسابی مشهورر  شده هست چندین کار سینمایی به او توصیه شده هست.

 

گرچه جذابیت این دختر باعث شده که همزمان در جهان مد و مدلینگ نیز فعالیت داشته باشد.

 

پاریس جکسون با امضای قرارداد بازی در جدید ترین پروژه سینمایی استودیوی «آمازون»، اولین حضور حرفه‌ای خود در مقابل دوربین سینما را تجربه می کند.

 

دختر ۱۹ ساله مایکل جکسون اسطوره موسیقی پاپ امریکا در این تریلر سینمایی،در کنار بازیگران مطرحی همچون جوئل ادگرتن، آماندا سیفرید، شارلیز ترون و دیوید اویلوو ایفای نقش خواهد کرد.نشش  ادگرتن – برادر جوئل ادگرتن – کارگردانی این پروژه را به عهده دارد.

 

تصاویر پاریس دختر مایکل جکسون

پاریس دختر جذاب مایکل جکسون بازیگر شد

اویلوو که در چند سال جدید با ایفای نقش مارتین لوتر کینگ در فیلم «سلما» ساخته ایوا دوورنای به شهرت رسیده،در این پروژه نقش یک تاجر محترم امریکایی را بازی می‌کندکه به تازگی ازدواج کرده و درر یک شرکت داروسازی مشغول به کار هست. اما حادثه‌ای در کشور مکزیک زندگی‌اش را دستخوش آشوبوو دگرگونی می کند، تا جایی که برای سرش جایزه می‌گذارندو او با بخشی از زندگی مواجه می‌شودکه تاا  آن زمان، برایش ناشناخته بوده هست.

 

ادگرتن این تریلر سینمایی را بر زمینه فیلمنامه‌ای به قلم آنتونی تامبکیس و مت استون مقابل دوربین می برد.نش ادگرتن و شارلیز ترون هر دو بعنوان تهیه‌کنندهنیز در ساخت و ساخت این پروژه که همچنان بدونن  عنوان هست،مشارکت دارند.

 

ادگرتن ۴۴ ساله اولین فیلم بلند خود چارگوش
«The Square» را با به عکس کشیدن داستان زوجی استرالیایی مقابل دوربین برد که در سال ۲۰۰۸۸  روی پرده رفت.

 

پاریس جکسون دختر مایکل جکسون

پاریس دختر جذاب مایکل جکسون بازیگر شد

عکس پاریس جکسون دختر مایکل جکسون


منبع این نوشته : منبع
مایکل ,پاریس ,ادگرتن ,مقابل ,سینمایی ,ایفای ,دختر مایکل ,مقابل دوربین ,جون دختر مایکل